Nakts mītnes

Jelgavas pili apsaimnieko Latvijas Lauksaimniecības universitāte, kurai pieder desmit dienesta viesnīcas. Astoņas izvietotas Jelgavas centrā, divas pilsētas mikrorajonā. Ja ir pieejamas brīvas vietas, pils viesi vai citi interesenti var izmantot kādu no dienesta viesnīcām kā vienreizējas nakts mājas vai apmešanās vietu ilgākam laikam.

Pēc apjomīgiem remontdarbiem 8. dienesta viesnīca ir mūsdienīgākā un labiekārtotākā studentu viesnīca Jelgavā. Maksa par gultas vietu 8. dienesta viesnīcas divvietīgajā istabā (18 kvadrātmetri) ir 13 EUR diennaktī no personas.

  • 8. dienesta viesnīcas istabas ir mēbelētas, tajās atrodas gultas, galds, ledusskapis, iebūvēts sienas skapis ar spoguli, kā arī atsevišķa telpa ar dušu, izlietni un tualeti.
  • Katrā stāvā pieejamas plašas virtuves ar krēsliem, lieliem galdiem un nepieciešamo sadzīves tehniku.
  • Viesnīcā ir arī mazgāšanas telpa, kas aprīkota ar piecām profesionālajām veļas mašīnām un žāvētājiem.
  • Pie pārvaldnieces pieejami voučeri LLU bezvadu interneta bezmaksas izmantošanai.

8. dienesta viesnīcā pieejami arī četri atsevišķi numuriņi (36 kvadrātmetri), kuros ir plašākas dzīvojamās telpas un tie ir aprīkoti ar savu virtuvi, ģērbtuves telpu, labierīcībām u.c. Maksa par gultas vietu kādā no šiem numuriņiem ir 20 EUR diennaktī no personas – 402 EUR mēnesī.

Par iespējām nakšņot 8. dienesta viesnīcā, Lielajā ielā 19, Jelgavā, vairāk var uzzināt sazinoties ar dienesta viesnīcas pārvaldnieci Vandu Karlinsku pa tālruni 29174995.

 

ĪRES MAKSA 1., 2., 4., 5., 6. un 9. DIENESTA VIESNĪCĀ

  • mēnesī – sākot no 80,00 EUR vienai personai;
  • diennaktī – sākot no 6 EUR vienai personai.

Dienesta viesnīcu adreses un kontaktinformāciju skatīt klikšķinot šeit.